Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

Wydarzyło się

KONCERT GITAROWY – podsumowanie sezonu zajęć 2025/2026

Ponad 40 utalentowanych muzyków podczas dwóch wspaniałych koncertów podsumowujących kolejny sezon zajęć prowadzonych przez Aleksandrę Kutypę i Michała Kaszturę! Podczas piątkowych koncertów gitarowych publiczność mogła usłyszeć wykonania indywidualne i grupowe kompozycje z udziałem Amatorskej Grupy Gitarowej AGG działającej w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” . Artyści nie tylko grali, ale również zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Każdy z występów był pełen zaangażowania i pasji. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za stworzenie wspaniałej atmosfery i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu muzycznych talentów!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na koncert podsumowujący kolejny sezon zajęć muzycznych prowadzonych przez Aleksandrę Kutypę i Michała Kaszturę. Ponad 40 utalentowanych muzyków na jednej scenie! Usłyszymy wykonania indywidualne oraz grupowe kompozycje z udziałem Amatorskiej Grupy Gitarowej AGG działającej w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy”. Zapraszamy już w piątek 13 czerwca na godzinę 16:00 oraz 18:00. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej emgoku.

KONCERT GITAROWY
podsumowanie sezonu pracy młodych gitarzystów i pianistów

  • piątek, 12 czerwca
  • godz. 16.00 i 18.00
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu, ul. Młyńska 14
  • wstęp wolny

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Młyńska 14
43-246 Strumień
tel. 33 857 01 74
e-mail: biuro@emgok.pl
NIP: 548 007 76 71
ING Bank Śląski S.A.
47 1050 1070 1000 0090 3202 2734
BIP Deklaracja dostępności RODO