KONCERT INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH podsumowujący sezon zajęć muzycznych
We wtorek 23 czerwca w kameralnej atmosferze holu emgoku odbył się koncert uczestników zajęć gry na instrumentach klawiszowych prowadzonych przez Andrzeja Caniboła. Wydarzenie było okazją do podsumowania postępów, jakie młodzi muzycy osiągnęli w zakończonym właśnie sezonie 2025/2026. Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych występów, a publiczności dziękujemy za liczne przybycie i gorące wsparcie. Już teraz zapraszamy na zajęcia w kolejnym sezonie!
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na koncert podsumowujący sezon pracy młodych akordeonistów i pianistów kształcących swoje talenty pod okiem Andrzeja Caniboła, w ramach zajęć popołudniowych emgoku!
KONCERT INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH
podsumowujący sezon zajęć muzycznych Andrzeja Caniboła
- wtorek, 23 czerwca 2026
- godz. 18:00
- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
- wstęp wolny