Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

Wydarzyło się

KONCERT INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH podsumowujący sezon zajęć muzycznych

We wtorek 23 czerwca w kameralnej atmosferze holu emgoku odbył się koncert uczestników zajęć gry na instrumentach klawiszowych prowadzonych przez Andrzeja Caniboła. Wydarzenie było okazją do podsumowania postępów, jakie młodzi muzycy osiągnęli w zakończonym właśnie sezonie 2025/2026. Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych występów, a publiczności dziękujemy za liczne przybycie i gorące wsparcie. Już teraz zapraszamy na zajęcia w kolejnym sezonie!


Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na koncert podsumowujący sezon pracy młodych akordeonistów i pianistów kształcących swoje talenty pod okiem Andrzeja Caniboła, w ramach zajęć popołudniowych emgoku!

KONCERT INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH
podsumowujący sezon zajęć muzycznych Andrzeja Caniboła

  • wtorek, 23 czerwca 2026
  • godz. 18:00
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
  • wstęp wolny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Młyńska 14
43-246 Strumień
tel. 33 857 01 74
e-mail: biuro@emgok.pl
NIP: 548 007 76 71
ING Bank Śląski S.A.
47 1050 1070 1000 0090 3202 2734
BIP Deklaracja dostępności RODO