Konkurs recytatorski dla przedszkolaków
Na naszej scenie gościliśmy w tym tygodniu młodych miłośników poezji z przedszkoli gminy Strumień.
W organizowanym przez Przedszkole Publiczne w Strumieniu konkursie recytatorskim udział wzięło 21 dzieci w wieku od 4 do 6 lat z placówek w Strumieniu, Zbytkowie, Pruchnej i Drogomyślu. Mali uczestnicy zachwycili publiczność odwagą, zaangażowaniem i pięknymi interpretacjami wierszy.
Jury w składzie: Urszula Lang, Danuta Jabłońska oraz Bożena Gładysz-Malik wyróżniło troje recytatorów. Najwyżej oceniono występy Klary Pieczonki ze Strumienia, Emilii Brzozy ze Zbytkowa oraz Wojciecha Marcinkowskiego z Drogomyśla.
Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy i życzymy dalszego rozwijania talentów.